Chwytak pomiarowy czarny 10A / 1000V
Chwytak pomiarowy zakończony chwytaniem igiełkowym z możliwością podłączenia do przewodu zakończonego wtykiem bananowym 4mm
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17,89 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 14866
Opis produktu
Opis produktu
Chwytak pomiarowy zakończony chwytaniem igiełkowym z możliwością podłączenia do przewodu zakończonego wtykiem bananowym 4mm
| symbol | 14866 |
| typ | końcówka pomiarowa, chwytak igiełkowy |
| zakres zaciskania | 4mm |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 10A |
| kolor izolacji | czarny |
| długość | 136mm |
| montaż przewodu | gniazdo bananowe 4mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.