COB-384-NW-12V-10W taśma LED COB, biały neutralny, szerokość 5mm
Taśma świecąca LED typu COB
- szerokość 5mm
- kolor świecenia neutralny biały
- jasność 900lm / 1m
- zasilanie 12V
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: COB-384-NW-12V-10W
Opis produktu
Opis produktu
Taśma LED typu COB o szerokości 5mm, kolor świecenia neutralny biały
| symbol | COB-384-NW-12V-10W |
| typ | taśma LED - COB |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| moc świecenia | 10W / 1m; 50W / 5m |
| jasność | 900lm / 1m; 4500lm / 5m |
| ilość LED | 384 / 1m |
| rolka | 5m |
| szerokość taśmy | 5mm |
| cięcie c | 2,5cm |
| kąt świecenia | 120° |
| szczelność | IP20 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.