COB-12-NW taśma LED COB neutralny biały, szerokość 8mm
Taśma świecąca LED typu COB
- szerokość 8mm
- kolor świecenia neutralny biały
- jasność 900lm / 1m
- zasilanie 12V
Wystaw opinię o produkcie
121,95 zł
Cena
121,95 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
121,95 zł
Promocja trwa do %s
150,00 zł
Cena
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
150,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: COB-12-NW
Opis produktu
Opis produktu
Taśma LED typu COB o szerokości 5mm, kolor świecenia neutralny biały
| symbol | COB-12-NW |
| typ | taśma LED - COB |
| barwa | biały neutralny |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| moc świecenia | 10W / 1m; 50W / 5m |
| jasność | 900lm / 1m; 4500lm / 5m |
| ilość LED | |
| rolka | 5m |
| szerokość taśmy | 5mm |
| cięcie co | cm |
| kąt świecenia | 120° |
| szczelność | IP20 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.