CNY65EXi transoptor; wyjście tranzystorowe
Transoptor z wyjściem tranzystorowym.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CNY65EXI
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem tranzystorowym.
| symbol | CNY65EXI |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prą wejściowy | 75mA |
| napięcie wyjściowe | 32V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 11,6kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.