CNY65B transoptor, wyjście tranzystorowe
Transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CNY65B
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem tranzystorowym
| symbol | CNY65B |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prąd wejścia | 75mA |
| napięcie wyjściowe | 32V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 13,9kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.