CNY17-3 transoptor, wyjście tranzystorowe; DIP6
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym.
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,98 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,20 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CNY17-3
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym.
| symbol | CNY17-3 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 6V |
| prąd wejściowy | 60mA |
| napięcie wyjściowe | 70V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.