CM18-3005PC czujnik pojemnościowy PNP NO/NC, zakres działania 5mm
Czujnik pojemnościowy z wyjściem typu PNP-NO/NC
Wystaw opinię o produkcie
73,17 zł
Cena
73,17 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
73,17 zł
Promocja trwa do %s
90,00 zł
Cena
90,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
90,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CM18-3005PC
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik pojemnościowy z wyjściem typu PNP-NO/NC
| symbol | CM18-3005PC |
| typ | czujnik pojemnościowy |
| wyjście | PNP NO / NC |
| zakres działania | 5mm |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd czujnika | 300mA |
| wymiary | Φ30x70mm |
| wyjście | przewód 1,2m |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfkacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.