CLS6-C2-DP wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy, charakterystyka C; 2A; 250Vac
Wyłącznik nadprądowy jednobiegunowy o charakterystyce typu C
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CLS6-C2-DP
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik nadprądowy jednobiegunowy o charakterystyce typu C
| symbol | CLS6-C2-DP |
| ilość biegunów | 1 |
| charakterystyka | C |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 2A |
| kategoria przepięcia | 3 |
| temperatura pracy | -25°C /55°C |
| szczelność | IP20 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.