CLS6-C16-DP wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy; charakterystyka C; 16A; 6kA
Wyłącznik nadprądowy jednobiegunowy o charakterystyce typu C
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CLS6-C16-DP
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik nadprądowy jednobiegunowy o charakterystyce typu C
| symbol | CLS6-C16-DP |
| charakterystyka | C |
| ilość biegunów | 1 |
| napięcie znaminowe | 250V |
| prąd | 16A |
| kategoria przepięcia | 3 |
| średnica przewodu | 1-25mm |
| szczelność | IP20 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.