CL159709 gniazdo bananowe na panel 4mm; 30A; 60V; 48mm; czarny
Gniazdo bananowe 4mm montowane na panel
Obciążalność styków 30A, 60V.
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CL159709
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe 4mm montowane na panel
| symbol | CL159709 |
| typ | gniazdo bananowe |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd znamionowy | 30A |
| gniazdo bananowe | 4mm |
| długość całkowita | 48mm |
| kolor | czarny |
| otwór montażowy | 7,2mm |
| montaż | przykręcany na panel |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.