CK-21 przełącznik elektromagnetyczny 5-pin
Wyłącznik elektromagnetyczny posiada wbudowaną cewkę która po zaniku zasilania automatycznie rozłącza przełącznik i zabezpiecza urządzenie przed samoczynnym rozruchem po ponownym podłączeniu prądu.
Stosowany jest w m.in maszynach do obróbki drewna, glazury, piłach, szlifierkach oraz wiertarkach stołowych itp.
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CK21
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik elektromagnetyczny, posiada dodatkowy pin sterujący umożliwiający podtrzymanie pracy przełącznika oraz np. zdalne wyłączenie go
| symbol | CK-21 |
| typ | elektromagnetyczny |
| kolor przycisku | czerwony / zielony |
| wodoodporna obudowa | tak |
| obciążalność styków | 16A / 250Vac |
| wyprowadzenia | konektor 0,8x6,4mm |
| otwór montażowy | 46x23mm |
| szczelność | IP55 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.