CFPS-9 generator kwarcowy 4,00MHz
Generator kwarcowy o częstotliwości 4,00MHz do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CFPS-9
Opis produktu
Opis produktu
Generator kwarcowy do montażu powierzchniowego
| symbol | CFPS-9 |
| typ | generator kwarcowy |
| częstotliwość | 4,000MHz |
| stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| napięcie zasilające | 3,3V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| wymiary | 5x3,2x1,3mm |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.