CFPS-73-50M generator kwarcowy 50,000MHz
Generator kwarcowy o częstotliwości 50,000MHz do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CFPS-73-50M
Opis produktu
Opis produktu
Generator kwarcowy do montażu powierzchniowego
| symbol | CFPS-73-50M |
| typ | generator kwarcowy |
| częstotliwość | 50,000MHz |
| stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| kompatybilność wyjściowa | HCMOS |
| napięcie zasilające | 3,3V |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| wymiary | 7x5mm |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.