Jestem bardzo zadowolony z generatora kwarcowego CFPS-72 8M 8,00MHz. Urządzenie działa bardzo stabilnie i precyzyjnie. Idealnie nadaje się do moich projektów elektronicznych, zapewniając niezawodne i dokładne oscylacje. Jest kompaktowy i łatwy w montażu, co dodatkowo ułatwia pracę.
CFPS-72-8M generator kwarcowy 8,00MHz
Generator kwarcowy o częstotliwości 8,00MHz do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CFPS-72-8M
Opis produktu
Opis produktu
Generator kwarcowy do montażu powierzchniowego
| symbol | CFPS-72-8M |
| typ | generator kwarcowy |
| częstotliwość | 8,000MHz |
| stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| napięcie zasilające | 5V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| wymiary | 7,2x5,2x1,8mm |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Olek