CD214B-T20 transil jednokierunkowy 20V; SMB
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CD214B-T20
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
| symbol | CD2014B-T20 |
| typ | jednokierunkowa |
| napięcie wsteczne | 22,5V |
| napięcie przebicia | 25,5V |
| prąd w impulsie | 100A |
| prąd upływu | 1mA |
| moc rozproszona | 300W |
| obudowa | SMB |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.