CBC4 złącze szeregowe 4mm EX, szary
Złącze śrubowe pojedyncze umożliwiające podłączenie przewodu 0,2-6mm z montażem na szynę DIN
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CBC4 EX
Opis produktu
Opis produktu
Złącze śrubowe pojedyncze umożliwiające podłączenie przewodu 0,2-6mm z montażem na szynę DIN
| symbol | CBC4 EX |
| typ | złącze szeregowe |
| przekrój przewodu | 0,2-6mm |
| wymiar | 52x44x8mm |
| napięcie pracy | 1000V |
| prąd | 30A |
| ilość poziomów | 1 |
| ilość zacisków | 2 |
| temperatura pracy | -40°C / 100°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.