CBC-02 złącze szeregowe 2,5mm; beżowe
Złącze śrubowe pojedyncze umożliwiające podłączenie przewodu 2,5mm z montażem na szynę DIN
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CBC02
Opis produktu
Opis produktu
Złącze śrubowe pojedyncze umożliwiające podłączenie przewodu 2,5mm z montażem na szynę DIN
| symbol | CBC02 |
| przekrój przewodu | 2,5mm |
| wymiar | 52x44x8mm |
| napięcie pracy | 1000V |
| prąd | 32A |
| ilość poziomów | 1 |
| ilość zacisków | 2 |
| temperatura pracy | -40°C / 100°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.