CA6GD gniazdo żeńskie przykręcane na panel 6+PE; 250V / 10A
Gniazdo żeńskie proste montowane na przewód 6+PE
Wystaw opinię o produkcie
44,72 zł
Cena
44,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
44,72 zł
Promocja trwa do %s
55,00 zł
Cena
55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
55,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CA6GD
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo żeńskie proste montowane na przewód 6+PE
| symbol | CA6GD |
| typ | gniazdo na przewód |
| rodzaj złącza | żeńskie |
| ilość pinów | 7 (6+1) |
| wyprowadzenia | 7+PE |
| blokowanie | gwint wewnętrzny |
| napięcie znamionowe | 400V |
| prąd | 16A |
| montaż przewodu | zaciski śrubowe |
| przekrój przewody | 2,5mm |
| temperatura pracy | -40°C / 90°C |
| szczelność | IP67 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.