CA3420 wzmacniacz operacyjny DIP8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 1
- pasmo przenoszenia 500kHz
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CA3420
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy wzmacniacz operacyjny o paśmie przewodzenia 500kHz
| symbol | CA3420 |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 1 |
| pasmo przenoszenie | 500kHz |
| szybkość narastania | 0,5V/μs |
| napięcie zasilające | 2 - 20V |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.