CA3262 wzmacniacz operacyjny DIP16
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CA3262
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny układ wzmacniacza operacyjnego
| symbol | CA3262 |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| prąd wyjściowy | 700mA |
| napięcie wyjściowe | 60V |
| napięcie zasilające | 7-15V |
| wyjście | kompatybilne z TTL, CMOS 5V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | DIP16 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.