CA3130 wzmacniacz operacyjny DIP8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 1
- pasmo przenoszenia 15MHz
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CA3130
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy wzmacniacz operacyjny o paśmie przewodzenia 15MHz
| symbol | CA3130 |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 1 |
| pasmo przenoszenie | 15MHz |
| szybkość narastania | 9V/μs |
| napięcie zasilające | ±2,5 - 8V |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.