CA-C13C-10CC-0018-BK przewód zasilający komputerowy 1,8m
Przewód zasilający komputerowy z złączem:
- CEE 7/7 wtyk kątowy
- IEC C13 gniazdo
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CA-C13C-10CC-0018-BK
Opis produktu
Opis produktu
Przewód zasilający komputerowy z złączem C13 gniazdo
| symbol | CA-C13C-10CC-0018-BK |
| typ | przewód zasilający |
| długość przewodu | 1,8m |
| średnica żyły | 0,5mm |
| kolor | czarny |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 2,5A |
| złącze | CEE 7/7 wtyk kątowy |
| złącze | IEE C13 gniazdo proste |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.