C1560ABBB przełącznik kołyskowy stabilny ON-ON
Przełącznik kołyskowy stabilny bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C1560ABBB
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny bez podświetlenia
| symbol | C1560ABBB |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-ON |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 16A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 30x22mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.