C1553ALBY3 przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany żółty ON-OFF, 16A / 250V
Przełącznik kołyskowy podświetlany - żółty
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C1553ALBY3
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy podświetlany - żółty
| symbol | C1553ALBY3 |
| typ przełącznika | SPDT |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 16A |
| podświetlenie | żółty |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiary | 30x25x28mm |
| otwór montażowy | 28x22mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.