C1551ALBB01 przełącznik kołyskowy chwilowy OFF-(ON)
Przełącznik kołyskowy chwilowy bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C1551ALBB01
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy chwilowy bez podświetlenia
| symbol | C1551ALBB01 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | OFF-(ON) |
| typ przełączania | monostabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 16A / 250Vac |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8mm |
| wymiary | 30x25x28mm |
| otwór montażowy | 28x22mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.