Bezpiecznik termiczny zwarty 125°C; 250V / 15A
Bezpiecznik termiczny - zwarty
Wystaw opinię o produkcie
0,98 zł
Cena
0,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,98 zł
Promocja trwa do %s
1,20 zł
Cena
1,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,20 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 003311
Opis produktu
Opis produktu
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
| symbol | 003311 |
| typ | bezpiecznik termiczny |
| rodzaj | normalnie zwarty |
| temperatura przepalenia | 125°C |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 15A |
| wymiary | 5x5x2mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.