Bezpiecznik termiczny zwarty 115°C; 250V / 1A
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: EYP1BF115
Opis produktu
Opis produktu
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
| symbol | EYP1BF115 |
| typ | bezpiecznik termiczny |
| rodzaj | normalnie zwarty |
| temperatura przepalenia | 115°C |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 1A |
| wymiary | 5x5x2mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.