Bezpiecznik termiczny zwarty 105°C; 250V / 1A
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TERM 105ST 1A
Opis produktu
Opis produktu
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
| symbol | TERM 105ST 1A |
| typ | bezpiecznik termiczny |
| rodzaj | normalnie zwarty |
| temperatura przepalenia | 105°C |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 1A |
| wymiary | 5x5x2mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.