BYW54 dioda prostownicza 600V / 2A; 4us; SOD57
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BYW54
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego
| symbol | BYW54 |
| typ | dioda prostownicza |
| napięcie wsteczne | 600V |
| prąd przewodzenia | 2A |
| napięcie przewodzenia | 1V |
| czas przełączania | 4μs |
| prąd udarowy przewodzenia | 50A |
| obudowa | SOD57 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.