BY399 dioda prostownicza 800V / 3A / 500ns, D027
Dioda prostownicza przeznaczona do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BY399
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza przeznaczona do montażu przewlekanego.
| symbol | BY399 |
| typ | dioda prostownicza |
| napięcie wsteczne | 800V |
| prąd przewodzenia | 3A |
| napięcie przewodzenia | 1,25V |
| czas przełączania | 500ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 100A |
| obudowa | D027 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.