BY359-1500 dioda prostownicza 1500V / 10A; TO220
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: BY359-1500
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego.
| symbol | BY359-1500 |
| napięcie wsteczne | 1500V |
| prąd przewodzenia | 10A |
| napięcie przewodzenia | 1,8V |
| czas przełączania | 600ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 60A |
| obudowa | TO220 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.