BY255 dioda prostownicza 1300V / 3A, DO201AD
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BY255
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego.
| symbol | BY255 |
| typ | dioda prostownicza |
| napięcie wsteczne | 1300V |
| prąd przewodzenia | 3A |
| napięcie przewodzenia | 1,1V |
| czas przełączania | |
| prąd udarowy przewodzenia | 150A |
| obudowa | DO201AD |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.