BTS443P przełącznik zasilania; TO252-5
Pojedynczy układ przełączania zasilania o prądzie 65A
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: BTS443P
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy układ przełączania zasilania o prądzie 65A
| symbol | BTS443P |
| ilość sterowników | 1 |
| ilość wyjść | 1 |
| rezystancja w stanie włączenia | 0.016Ω |
| prąd | 65A |
| napięcie zasilające | 36V |
| obudowa | TO252-5 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.