BSP75 inteligetny przełącznik zasilania SOT223
Inteligentny przełącznik zasilania HITFET
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BSP75
Opis produktu
Opis produktu
Inteligentny przełącznik zasilania HITFET
| symbol | BSP75 |
| rezystancja Rds | 500mΩ |
| prąd Id (w impulsie) | 1A |
| prąd Id (normalnie) | 700mA |
| napięcie znamionowe | 55V |
| moc | 1,8A |
| temperatura pracy | -40°C / 150°C |
| obudowa | SOT223 |
| montaż | powierzchniowy |
Zastosowanie
- wszystkie rodzaje obciążeń
- rezystancyjne
- pojemnościowe
- indukcyjne
- wyłącznik zasilania kompatybilny z mikrokontrolerami z zasilaniem 12 / 24Vdc
- możliwość zastosowania zamiennie z przekaźnikiem elektromechanicznym i obwodem dyskretnym
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.