BM1Q011FJ-E2 przetwornica napęcia DC/DC
Przetwornica napięcia DC/DC
- napięcie wejściowe 8,9-26Vdc
- napięcie wyjściowe 12,5Vdc
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: BM1Q011FJ-E2
Opis produktu
Opis produktu
Przetwornica napięcia DC/DC
| symbol | BM1Q011FJ-E2 |
| typ | przetwornica DC/DC |
| napięcie wejściowe | 8,9-26Vdc |
| napięcie wyjściowe | 12,5V |
| prąd | 0,60mA |
| częstotliwość przełączania | 120kHz |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SOP-7 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.