BIWTSIL20 wkładka bezpiecznikowa szybka 20A, gF 500Vac / 400Vdc, E27
Bezpiecznik serii BiWts wykorzystywany jest do zabezpieczeń instalacji elektroenergetycznych przed skutkami zwarć, przeciążeń oraz porażeniem prądem elektrycznym.
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: BIWTSIL20
Opis produktu
Opis produktu
Bezpiecznik serii BiWts wykorzystywany jest do zabezpieczeń instalacji elektroenergetycznych przed skutkami zwarć, przeciążeń oraz porażeniem prądem elektrycznym.
| symbol | BIWTSIL25 |
| typ | wkładka bezpiecznikowa |
| prąd | 20A |
| napięcie AC | 500V |
| napięcie DC | 400V |
| charakterystyka wyzwalania | gF szybki |
| rozmiar | DII, DIII |
| materiał topnika | miedź |
| norma | PN-EN 60269-1, 60269-3 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.