BF1801A230 stycznik 3-biegunowy 230Vac; 18A
Stycznik 3 biegunowy 3x NO
Wystaw opinię o produkcie
243,90 zł
Cena
243,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
170,73 zł
Promocja trwa do %s
300,00 zł
Cena
300,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
210,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: BF1801A230
Opis produktu
Opis produktu
Stycznik 3 biegunowy 3x NO
| symbol | BF1801A230 |
| typ | stycznik 3-biegunowy |
| styki | 3x NO |
| napięcie sterujące | 230Vac |
| prąd pracy MAX | 18A |
| napięcie izolacji | 690V |
| wymiary | 45x81mm |
| montaż | szyna DIN |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.