BES003P czujnik indukcyjny M8, PNP-NO, zakres działania 2mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP NO.
Wystaw opinię o produkcie
75,61 zł
Cena
75,61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
75,61 zł
Promocja trwa do %s
93,00 zł
Cena
93,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
93,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: BALBES003P
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP NO.
| symbol | BES003P |
| wyjście | PNP / NO |
| strefa działania | 2mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ8x60mm |
| wyjście | złącze M8 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.