BDW42G tranzystor NPN Darlington 100V; 15A; TO220
Tranzystor typu Darlington i montażu przewlekanego o polaryzacji NPN
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BDW42G
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor typu Darlington i montażu przewlekanego o polaryzacji NPN
| symbol | BDW42G |
| polaryzacja | NPN |
| Napięcie kolektor-emiter | 100V |
| Napięcie kolektor-emiter | 100V |
| Napięcie emiter-baza | 5V |
| Prąd kolektora: | 15A |
| Moc | 85W |
| Temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| Obudowa | TO220 |
| Montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.