BD681 tranzystor NPN Darlington 100V; 4A; TO126
Tranzystor typu Darlington i montażu przewlekanego o polaryzacji NPN
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BD681
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor typu Darlington i montażu przewlekanego o polaryzacji NPN
| symbol | BD681 |
| polaryzacja | NPN |
| Napięcie kolektor-emiter | 100V |
| Napięcie kolektor-emiter | 100V |
| Napięcie emiter-baza | 5V |
| Prąd kolektora | 4A |
| Moc | 1,25W |
| Temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| Obudowa | TO126 |
| Montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.