BCR402R jednokanałowy sterownik diody LED; SOT143R
układ BCR402R dostarcza stabilny prąd polaryzacji dla diod elektroluminescencyjnych (LED).
Niski spadek napięcia 0,75 V maksymalizuje wydajność systemu DC.
Prąd napędu LED regulowany za pomocą pojedynczego zewnętrznego rezystora (zakres 20-60mA).
Współczynnik ujemnej temperatury chroni diody LED przed niekontrolowanym wzrostem temperatury.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: BCR402R
Opis produktu
Dostarcza stabilny prąd polaryzacji dla diod elektroluminescencyjnych (LED). Niski spadek napięcia 0,75 V maksymalizuje wydajność systemu DC. Prąd napędu LED regulowany za pomocą pojedynczego zewnętrznego rezystora (zakres 20-60mA). Współczynnik ujemnej temperatury chroni diody LED przed niekontrolowanym wzrostem temperatury.
| symbol | BCR402R |
| ilość wyjść | 1 |
| napięcie zasilające | 1,4-18V |
| napięcie wyjściowe | 16V |
| prąd | 60mA |
| moc wyjściowa | 330mW |
| obudowa | SOT143R |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.