BCP69 tranzystor PNP bipolarny 20V; 1,5A; 650mW; SOT223
Tranzystor bipolarny do montażu powierzchniowego i polaryzacji PNP
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BCP69
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor bipolarny do montażu powierzchniowego i polaryzacji PNP
| symbol | BCP69 |
| polaryzacja | PNP |
| napięcie kolektor - emiter | 32V |
| napięcie kolektor - emiter | 20V |
| napięcie emiter - baza | 5V |
| prąd kolektora | 3A |
| moc | 650mW |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| obudowa | SOT223 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.