BC548B tranzystor NPN bipolarny 30V; 100mA; 625mW; TO92
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji NPN
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BC548B
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji NPN
| symbol | BC548B |
| polaryzacja | NPN |
| napięcie kolektor - emiter | 30V |
| napięcie kolektor - emiter | 30V |
| napięcie emiter - baza | 5V |
| prąd kolektora | 100mA |
| moc | 625mW |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| obudowa | TO92 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.