BC516 tranzystor PNP Darlington 30V; 1A; TO92
Tranzystor typu Darlington i montażu przewlekanego o polaryzacji PNP
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BC516
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor typu Darlington i montażu przewlekanego o polaryzacji PNP
| symbol | BC516 |
| polaryzacja | PNP |
| Napięcie kolektor-emiter | 30V |
| Napięcie kolektor-emiter | 40V |
| Napięcie emiter-baza | 10V |
| Prąd kolektora | 1A |
| Moc | 625mW |
| Temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| Obudowa | TO92 |
| Montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.