BC242C tranzystor PNP bipolarny 100V; 5A; 40W; TO220
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji PNP
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BD242C
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji PNP
| symbol | BC242C |
| polaryzacja | PNP |
| napięcie kolektor-emiter | 100V |
| napięcie kolektor baza | 115V |
| napięcie emiter - baza | 5V |
| prąd kolektora | 5A |
| moc | 40W |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| obudowa | TO220 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.