BC177 tranzystor PNP bipolarny 50V; 100mA; 300mW; TO18
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji PNP
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BC177
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji NPN
| symbol | BC177 |
| polaryzacja | PNP |
| napięcie kolektor - emiter | 50V |
| napięcie kolektor - emiter | 45V |
| napięcie emiter - baza | 5V |
| prąd kolektora | 100mA |
| moc | 300mW |
| temperatura pracy | -65°C / 175°C |
| obudowa | TO18 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.