BC108 tranzystor NPN bipolarny 30V; 100mA; 300mW; TO18
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji NPN
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: BC108
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji NPN
| symbol | BC108 |
| polaryzacja | NPN |
| napięcie kolektor - emiter | 30V |
| napięcie kolektor - emiter | 30V |
| napięcie emiter - baza | 6V |
| prąd kolektora | 100mA |
| moc | 300mW |
| temperatura pracy | -95°C / 175°C |
| obudowa | TO18 |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.