BAV99LT1 podwójna dioda przełączająca impulsowa 75V / 300mA; SOT23
Podwójna szeregowa dioda przełączająca - impulsowa do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
0,10 zł
Cena
0,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,10 zł
Promocja trwa do %s
0,12 zł
Cena
0,12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,12 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BAV99LT1
Opis produktu
Opis produktu
Podwójna szeregowa dioda przełączająca - impulsowa do montażu powierzchniowego.
| symbol | BAV99LT1 |
| typ | dioda impulsowa |
| połączenie | szeregowe |
| napięcie wsteczne | 75V |
| prąd przewodzenia | 300mA |
| napięcie przewodzenia | 1,25V |
| czas przełączenia | 4ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 2A |
| obudowa | SOT23 |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.