BAV99 podwójna dioda prostownicza 85V / 215mA, SOT23
Podwójna dioda prostownicza połączenie szeregowe
Wystaw opinię o produkcie
0,16 zł
Cena
0,16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,16 zł
Promocja trwa do %s
0,20 zł
Cena
0,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,20 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BAV99
Opis produktu
Opis produktu
Podwójna dioda prostownicza połączenie szeregowe.
| symbol | BAV99 |
| typ | podwójna, połączenie szeregowe |
| napięcie wsteczne | 85V |
| prąd przewodzenia | 215mA |
| napięcie przewodzenia | 1,25V |
| czas przełączania | 4nS |
| prąd udarowy przewodzenia | 1A |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| obudowa | SOT23 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.