BAV103 dioda przełączająca impulsowa 250V / 200mA; miniMelf
Dioda przełączająca impulsowa do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
0,08 zł
Cena
0,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,08 zł
Promocja trwa do %s
0,10 zł
Cena
0,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,10 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BAV103
Opis produktu
Opis produktu
Dioda przełączająca impulsowa do montażu powierzchniowego.
| symbol | BAV103 |
| typ | dioda impulsowa |
| napięcie wsteczne | 250V |
| prąd przewodzenia | 200mA |
| napięcie przewodzenia | 1V |
| czas przełączenia | 75ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 1A |
| obudowa | miniMelf |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.